Čižmy Gaerne SG 12 black 2019

Výrobca: Gaerne
Kód produktu: 2174-071
Dostupnosť: Skladom
449,00€
Množstvo:
 
Cena:
Bez DPH: 374,17€

Dostupné možnosti


* Veľkosť EU:

Gaerne SG12 motokrosové topánky čierne 2019

 

Spoločnosť Gaerne je hrdá na to, že v celosvetovom časopise testovali model SG12.

Prísne testy vyhodnotili 5 hviezdičkami,profi jazdci tvrdili,že je to najtrvácnejšia, najpohodlnejšia a najkompaktnejšia topánka na trhu.

 

Po dvoch rokoch výroby sme hrdí na to, že sme predstavili nový model SG-12. V spoločnosti Gaerne sa nám darí byť najlepší,vždy hľadáme nové spôsoby, ako vytvoriť lepší produkt, vždy počúvame profesionálnych jazdcov za cennú spätnú väzbu a vždy hľadáme od dodávateľov najlepšie materiály.

 

To všetko znamená pre našich zákazníkov väčšiu hodnotu. Nový model SG-12 vedie cestu mnohými inovatívnymi funkciami, ktoré nájdete len v spoločnosti Gaerne. Objavte budúcnosť obuvi!

 

Nová špička:

 

Tento nový dizajn je vybavený novým tvarom v oblasti prstov pre lepšiu citlivosť pri radení rýchlosti. Celá špička je zabalená novým plastovým materiálom, ktorý je ľahší a poskytuje väčší komfort a pocit pri radení.

 

Špička špice:

 

Špička bola navrhnutá a vystužená tak, aby poskytla nový "tenší" vzhľad, je oveľa menšia a má menej objemný pocit.

 

Dvojstupňový systém kĺbu:

 

Tento revolučný nový systém je patentovaný a exkluzívny pre Gaerne a určite bude hitom. Prvý pivot je pripojený k "Razorback". To poskytuje pevnú súčasť, ktorá ponúka silnú bočnú oporu, zatiaľ čo klzná doska drží hornú stranu v pevnej a vzpriamenej polohe.

Druhý otočný čap je pripevnený na klznom klzáku, ktorý umožňuje aby sa jazdec cítil prirodzene,a pohlcuje náraz pri skokoch zospodu pre prípad nežiaducej kompresie.

 

Vnútorná časť/Grip Guard:

 

Na vnútornej strane topánky je všetko gumové "Grip Guard" vďaka tomu môžete lepšie cítiť motocykel s výnimočnou priľnavosťou.

 

Predná časť / Shin Guard:

Táto termoplastická časť holene je anatomicky tvarovaná pre dokonalé pohodlie a ochranu. Povolením troch skrutiek si môže jazdec nastaviť potrebnú šírku čižmy,čo je výborne využitelné hľavne ak jazdec používa kolenné ortézy,alebo má veľmi široké lýtko.

 

Zapínanie čižiem:

SG-12 využíva štyri ľahké pracky zo zliatiny, ktoré sa pripájajú k nastaviteľnému popruhu. Toto poskytuje jazdcovi bezporuchový systém "Easy in" a "Easy out" .

 

Manžeta:

 

Vyrobená zo švajčiarskej priedušnej tkaniny tzv. Acronos,manžeta“golier“ je mimoriadne pružná a má perfektný tvar, aby zabránila preniknutiu vody,piesku a blata do vnútra čižmy.

 

Vnútro topánky:

 

Vnútro topánky "Gaerne Memory Cell Foam", vyrobené pre najpohodlnejší pocit a fit pocit po jazde.

 

Päta:

 

Nová päta bola navrhnutá tak, aby absorbovala náraz v prípade zadnej kompresie.

 

Podrážka:

 

Nový dizajn podrážky.

Gaerne používa "Dual Composite" protišmikovú gumu, ktorá je známa po celom svete

 

Vložka:

 

Vnútri topánky nájdete špeciálne tvarovanú vložku na správnu podporu chodidla, ktorá je veľmi obľúbená u všetkých jazdcov.V zadnej časti nožného lôžka bol použitý nový tlmiaci materiál. A v prednej časti bola konštrukcia vytvorená tak, aby umožnila odvzdušnenie nohy.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: