Čižmy Gaerne SG 12 orange/grey/white

  • 499,00€

Čižmy Gaerne SG 12 orange/grey/white

Obľúbený produkt

Porovnať produkt

Bez DPH: 415,83€

Dostupnosť: Skladom

Značky Gaerne

Kód produktu: 2174-083

Štítky:  SG 12 orange/grey/white

Gaerne SG12 motokrosové topánky

 

Spoločnosť Gaerne je hrdá na to, že v celosvetovom časopise testovali model SG12.

Prísne testy vyhodnotili 5 hviezdičkami,profi jazdci tvrdili,že je to najtrvácnejšia, najpohodlnejšia a najkompaktnejšia topánka na trhu.

 

Po dvoch rokoch výroby sme hrdí na to, že sme predstavili nový model SG-12. V spoločnosti Gaerne sa nám darí byť najlepší,vždy hľadáme nové spôsoby, ako vytvoriť lepší produkt, vždy počúvame profesionálnych jazdcov za cennú spätnú väzbu a vždy hľadáme od dodávateľov najlepšie materiály.

 

To všetko znamená pre našich zákazníkov väčšiu hodnotu. Nový model SG-12 vedie cestu mnohými inovatívnymi funkciami, ktoré nájdete len v spoločnosti Gaerne. Objavte budúcnosť obuvi!

 

Nová špička:

 

Tento nový dizajn je vybavený novým tvarom v oblasti prstov pre lepšiu citlivosť pri radení rýchlosti. Celá špička je zabalená novým plastovým materiálom, ktorý je ľahší a poskytuje väčší komfort a pocit pri radení.

 

Špička špice:

 

Špička bola navrhnutá a vystužená tak, aby poskytla nový "tenší" vzhľad, je oveľa menšia a má menej objemný pocit.

 

Dvojstupňový systém kĺbu:

 

Tento revolučný nový systém je patentovaný a exkluzívny pre Gaerne a určite bude hitom. Prvý pivot je pripojený k "Razorback". To poskytuje pevnú súčasť, ktorá ponúka silnú bočnú oporu, zatiaľ čo klzná doska drží hornú stranu v pevnej a vzpriamenej polohe.

Druhý otočný čap je pripevnený na klznom klzáku, ktorý umožňuje aby sa jazdec cítil prirodzene,a pohlcuje náraz pri skokoch zospodu pre prípad nežiaducej kompresie.

 

Vnútorná časť/Grip Guard:

 

Na vnútornej strane topánky je všetko gumové "Grip Guard" vďaka tomu môžete lepšie cítiť motocykel s výnimočnou priľnavosťou.

 

Predná časť / Shin Guard:

Táto termoplastická časť holene je anatomicky tvarovaná pre dokonalé pohodlie a ochranu. Povolením troch skrutiek si môže jazdec nastaviť potrebnú šírku čižmy,čo je výborne využitelné hľavne ak jazdec používa kolenné ortézy,alebo má veľmi široké lýtko.

 

Zapínanie čižiem:

SG-12 využíva štyri ľahké pracky zo zliatiny, ktoré sa pripájajú k nastaviteľnému popruhu. Toto poskytuje jazdcovi bezporuchový systém "Easy in" a "Easy out" .

 

Manžeta:

 

Vyrobená zo švajčiarskej priedušnej tkaniny tzv. Acronos,manžeta“golier“ je mimoriadne pružná a má perfektný tvar, aby zabránila preniknutiu vody,piesku a blata do vnútra čižmy.

 

Vnútro topánky:

 

Vnútro topánky "Gaerne Memory Cell Foam", vyrobené pre najpohodlnejší pocit a fit pocit po jazde.

 

Päta:

 

Nová päta bola navrhnutá tak, aby absorbovala náraz v prípade zadnej kompresie.

 

Podrážka:

 

Nový dizajn podrážky.

Gaerne používa "Dual Composite" protišmikovú gumu, ktorá je známa po celom svete

 

Vložka:

 

Vnútri topánky nájdete špeciálne tvarovanú vložku na správnu podporu chodidla, ktorá je veľmi obľúbená u všetkých jazdcov.V zadnej časti nožného lôžka bol použitý nový tlmiaci materiál. A v prednej časti bola konštrukcia vytvorená tak, aby umožnila odvzdušnenie nohy.

Čižmy Gaerne SG 12 orange/grey/white pasuje na motocykle:

Máte až 14 dní od dátumu doručenia na bezplatné vrátenie alebo výmenu nepoužitého tovaru.


Ak vám nesadne veľkosť, tovar vymeníme na naše náklady. Kuriér dopravnej spoločnosti vyzdvihne nevyhovujúcu veľkosť od vás a prinesie vám správnu veľkosť alebo vám vrátime peniaze.

Recenzia

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Viac ako 10000 produktov skladom

Doprava zdarma pri nákupe nad 99 eur

Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Dodanie do 48 hodín