Prilba SHOEI VFX-WR 06 čierna matná

  • 539,00€

Prilba SHOEI VFX-WR 06 čierna matná

Obľúbený produkt

Porovnať produkt

Bez DPH: 449,17€

Dostupnosť: Skladom

Značky Shoei

Kód produktu: 14100023

Štítky:  Shoei 06 blk matt

VFX-WR 06 Black Matt

 VFX-WR 06 – Evolúcia ikony


Profesionálna off-roadová prilba


S VFX-WR 06 posúva SHOEI radikálnu konštrukciu a dizajn svojho predchodcu ešte ďalej. Najmodernejšia technológia konštrukcie škrupiny umožňuje tvarovanie pre vysoko stabilnú a zároveň ľahkú škrupinu prilby s futuristicko-agresívnym vzhľadom. Nepretržité kontúry od priezoru cez škrupinu prilby až po zátylok zaisťujú stabilitu škrupiny, dokonalé vedenie popruhu okuliarov a neporovnateľný vzhľad. Nový, integrovaný bezpečnostný systém M.E.D.S. (Motion Energy Distribution System) zaisťuje najlepšie možné zníženie rotačnej energie v prípade pádu.


Bezpečnosť

6-vrstvové zloženie sklenených vlákien, organických vlákien a vysokovýkonných vláknitých materiálov tvorí základ vonkajšieho plášťa AIM+ (Advanced Integrated Matrix Plus) SHOEI VFX-WR 06. Spolu s polystyrénovou vnútornou vložkou zloženou z niekoľkých prvkov s rôzne absorpčné kapacity a nový systém distribúcie energie pohybu (M.E.D.S), škrupina prilby ponúka optimálnu ochranu pri náraze a zároveň udržuje celkovú hmotnosť prilby relatívne nízku. Vo viacdielnom EPS jadre SHOEI VFX-WR 06 flexibilne spojené prvky vnútornej škrupiny znižujú riziko zranenia v prípade nárazu znížením rotačnej energie.

Podbradný remienok s dvojitým D-lock je ľahko nastaviteľný a drží prilbu bezpečne na svojom mieste.

Systém EQRS (Emergency Quick Release System) uľahčuje odstránenie lícnych vypchávok v prípade núdze a umožňuje tak šetrné sňatie prilby.

SHOEI VFX-WR 06 spĺňa požiadavky novej testovacej normy pre motocyklové prilby ECE-R 22.06.


Pohodlie pri nosení

So 4 rôznymi veľkosťami vonkajšej škrupiny (XS-S | M | L | XL-XXL) ponúka SHOEI VFX-WR 06 širokú škálu veľkostí pre dospelých alebo mladých jazdcov a optimálny mix najnižšej možnej hmotnosti prilby a maximálnej stability. Svojou centralizáciou hmoty citeľne prispieva k odľahčeniu krčných svalov a umožňuje sústredenú, sústredenú jazdu tvrdo na hranici limitu, no stále ľahkú na krčné svaly, počas mnohých kôl na motokrosovej trati.

Stredová vypchávka, ktorá je tvarovaná pre vysoko účinné vetranie, a trojrozmerne predtvarované lícne vypchávky s rýchloschnúcimi a k pokožke šetrnými poťahmi z materiálu Max-Dry, ako aj polstrovanie podbradného popruhu sú úplne odnímateľné. a umývateľný. Pre individuálne nastavenie obuvi SHOEI VFX-WR 06 sú k dispozícii chrániče hlavy a líc v rôznych hrúbkach.


Vetranie

7 prívodov vzduchu poskytuje nositeľovi dostatok čerstvého vzduchu pre maximálny športový výkon. 8 výstupov vzduchu transportuje použitý vzduch von. Veľký nosný kryt SHOEI VFX-WR 06 je vybavený kovovou mriežkou a vymeniteľnou filtračnou vložkou, aby sa zabránilo vniknutiu prachu, nečistôt a kamienkov.


Aerodynamika

Radikálne navrhnutý, trojrozmerne tvarovaný vonkajší plášť SHOEI VFX-WR 06 je vysoko rozmerovo stabilný vďaka svojej rebrovanej štruktúre a ponúka spoľahlivé vedenie popruhu okuliarov. Štít prilby, plynule integrovaný do obrysu škrupiny prilby, korešponduje s jej vetracími otvormi.


Príslušenstvo

Sortiment príslušenstva SHOEI zahŕňa lícne vypchávky a chrániče hlavy v rôznych veľkostiach a hrúbkach, ktoré nahradia originálne chrániče alebo si prilbu individuálne upravia. K dispozícii je tiež kryt podbradníka, blatník, antireflexná nálepka a upevňovacie skrutky štítu prilby, ako aj filtračné vložky do náustku. Vďaka štítom na prilbu a náustkom v rôznych farbách a dekoroch je možné SHOEI VFX-WR 06 prispôsobiť.


Súčasťou dodávky

SHOEI VFX-WR 06 sa dodáva s blatníkom a náhradnými skrutkami na pripevnenie štítu prilby. Súčasťou je aj antireflexná nálepka (pre prilby s bielym štítom prilby), nálepky s logom SHOEI a originálna taška na prilbu SHOEI pre starostlivé uloženie prilby. Príručka k prilbe, ako aj brožúra „Ako správne používať prilbu“ poskytuje užitočné pokyny na používanie, údržbu a starostlivosť o vašu SHOEI VFX-WR 06.


Cieľová skupina: Offroad

Podbradný remienok: dvojitý D

Norma prilby: ECE 22.06

Farba: Čierna

Povrchová úprava: matná

Prilba SHOEI VFX-WR 06 čierna matná pasuje na motocykle:

Máte až 14 dní od dátumu doručenia na bezplatné vrátenie alebo výmenu nepoužitého tovaru.


Ak vám nesadne veľkosť, tovar vymeníme na naše náklady. Kuriér dopravnej spoločnosti vyzdvihne nevyhovujúcu veľkosť od vás a prinesie vám správnu veľkosť alebo vám vrátime peniaze.

Recenzia

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Viac ako 10000 produktov skladom

Doprava zdarma pri nákupe nad 99 eur

Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Dodanie do 48 hodín